כללי

פנל pvc

פנלים pvc – פולימר לגימור מושלם ומראה ייחודי

פנלים מפי וי סי הם להיט חדשני בעולם העיצוב והארכיטקטורה. אלו פנלים קלים להתקנה ולתחזוקה, נראים מצוין ומוסיפים גימור נהדר בטאצ' עיצובי וייחודי לכל חלל. הפנלים מיועדים לתחום את חלל הבית בין הקירות לריצוף, בין אם זה ריצוף קרמיקה, פרקט, פי וי סי או בטון.

ניתן למצוא פנלים פי וי סי במגוון רחב של צבעים, למרות שלרוב השימוש המקובל הוא בצבע הלבן, איתו הוא מגיע, כדי ליצור קו אחיד בין הקיר לבין הרצפה. בנוסף, הפנלים עמידים למים ורטיבות, מותאמים ל חימום תת-רצפתי והם מאוד קשיחים ועמידים בפני שחיקה לאורך השנים.

אז למה פנלים העשויים מפי וי סי?

הצורך לייצר משטחים מפי וי סי נולד מהצורך ליצור חללים ציבוריים שיהיו עמידים לרטיבות ולשחיקה גבוהה. מכיוון שעץ רגיש לכך, היה צורך בייצור של מוצר כלאיים, בדמות פנל העשוי מחומרים פלסטיים, המותקן בהדבקה לקיר.

כך שזהו פנל פי וי סי שבעצם החליף את הפנלים של הריצוף והפרקט, שהיו מקובלים עד כה. באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות פותחו פנלים להדבקה אשר עם סיום התקנת הפרקט הם אלו שמחברים את סיומת הפרקט לקיר.

לפנלים מ-PVC עמידות גבוהה למים וניתן לשטוף אותם כמו ששוטפים רצפות, עם מים וסבון, בלי כל חשש. כמו-כן, פנל pvc מעניק מראה חמים ונעים לחדר, אפשר לצבוע אותו בכל גוון ולהתאימו לכל ריהוט, בהתאם לצבע הקירות וסגנון הבית או המשרד.

הדבקת הפנלים

את הפנלים מייצבים ומתקינים באמצעות הדבקת פנל pvc לקיר. את הפנל, שמגיע באורך של 2.2 מטר, חותכים לפי גודל החדר והפינות, באמצעות מסור חיתוך ומסור זווית. במידה והחדר גדול, אפשר לחבר כמה לוחות פנל זה לזה באמצעות דבק.

לרוב מתקין הפנל ישתמש בדבק סיליקון/ דבק אקרילי כדי להדביק פנל פי וי סי לקיר או בדבק חם. לאחר שמדביקים את הפנל לקיר כדאי לוודא שהרהיטים בחדר לא מוצמדים אליו.

כאשר מוצמד ומודבק פנל pvc קיר כדאי לזכור לשים לפני כן דברים שרוצים להסתיר באמצעותו. אך לא כדאי להטמין שם חוטים חשמליים או כבלים, כי במידה ותזדקקו להם, לא תהיה לכם גישה אליהם לאחר שהפנל יוצמד לקיר ותיאלצו לפרק אותו.

חברת קובי פרופילים היא חברה בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הבניה ובבמתן פתרונות גמר. תוכלו למצוא אצלנו את כל המוצרים השייכים לקטגוריית מוצרי גמר, כגון פרופילים מאלומיניום, פליז ונירוסטה המתאימים לחיפוי קרמיקה, שיש, טיח וריצוף וכן פנלים פולימריים, מגני פינה, סרטי הדבקה, סרגלים לחיפוי קירות ועוד.

לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שייתן מענה לכל שאלה וישמח לסייע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *