נגישות

ביצוע ומתן פתרונות הנגשה לעיוורים

על פי החוק בישראל יש להנגיש מקומות רבים המספקים שירות לציבור עבור צרכיהם של בעלי מוגבלויות, נכויות ולקויות, ובהם גם עיוורים. נושא זה של הנגשה מוסדר בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, וכן בתקנות ובתקנים שונים שיצאו לאורך השנים ומתעדכנים מעת לעת. חברת קובי פרופילים אמונה על אספקת פתרונות הנגשה לעיוורים עבור מקומות ציבוריים, בתי עסק ומוסדות המחויבים על פי חוק בדרישות ההנגשה, ועבור אלו המעוניינים לספק לציבור לקוחותיהם הזדמנות שווה ליהנות מהשירותים והמוצרים.

 

אכן, ההנגשה כוללת התקנת מוצרים שונים ולמעשה הפיכת כל המרחב למן החנייה ועד לשירותים הניתנים במקום, לנגישים עבור בעלי מוגבלויות שמיעה, ראייה, תנועה וכיוצא בזאת. מדובר במוצרים החייבים לעמוד בתקנות הנגישות, ובפרט בתקן 1918 שיש לו 6 חלקים שונים. חלקים אלו מתייחסים אל הסביבה החיצונית של המוסד, בית העסק או המבנה, אל החלקים הפנימיים של מבנים, באמצעים שיש להשתמש בהם לצורך הכוונה ואזהרה של עיוורים, וכן להנגשת יחידות אחסון, יחידות דיור, אמצעי תקשורת ועוד. למען מטרה זו של הכוונת ואזהרת עיוורים אנו מספקים כאמור מגוון רחב של מוצרים.

 

מוצרים עבור הנגשה לעיוורים

 

לחברתנו ניסיון רב בענף הבנייה בכלל ובהתמחות בפתרונות נגישות לבנייה בפרט. מייסד ומנהל החברה, קובי מסיקה, גם שימש כאחראי על הצד הניהולי והביצועי של צוותים המתקינים מגוון מוצרי נגישות, וחברתנו הוקמה על מנת לספק לענף הבניה בישראל את מכלול פתרונות הנגישות שהענף זקוק להם. הידע הרב, הניסיון העשיר והמגוון הרחב של המוצרים עומדים לרשות לקוחותינו ומאפשרים להם לעמוד בחוק, בתקנות ובתקנים הרלוונטיים, לפתוח את שעריהם באופן הולם בפני בעלי מוגבלויות, וזאת בדגש על החזות האסתטית, הגימורים והשתלבותם היעילה של פתרונות הנגשה לעיוורים במרחב.

 

כך לדוגמא, אנו מציעים משטחי גבשושיות אזהרה מנירוסטה, אלומיניום, פליז ופוליאוריתן, גבשושיות התראה בדידיות מנירוסטה, פי.וי.סי ופליז, פסים מובילים מנירוסטה, פליז, אלומיניום ופלסטיק משוריין, סימוני אזהרת מדרגות ומניעת החלקה, ועוד. זאת בנוסף לקשת רחבה של מאחזי יד נאים, עמידים וחזקים כגון מאחז מתרום, מאחז מתרומם על עמוד, מאחז בצורת האות L ומאחז 45 מעלות, וכן מדבקות עם כתב ברייל למעליות וכיוצא בזאת.

 

להזמנת מוצרים וקבלת ייעוץ מקצועי

 

אנו יודעים כי לעיתים לקוחות עסקיים ומוסדיים אינם בטוחים לגבי חובות ההנגשה שלהם ולגבי הפתרונות שניתן ליישם במבנים המצויים תחת אחריותם. על כן, אנו ממליצים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי. אנו נסייע בהבנת דרישות ופתרונות ההנגשה לעיוורים במקום, נמליץ על המוצרים הטובים ביותר, ונסייע בכל הקשור להתקנתם הבטוחה, הנכונה והאיכותית. לפרטים נוספים וקבלת הכוונה בנושא, פנו אלינו בטלפון 03-6715586.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *