נגישות

מסמרות נגישות במגוון דגמים, חומרים וצבעים

 

חברת קובי פרופילים מתמחה במתן פתרונות הנגשה עבור נכים ובעלי מוגבלויות בבתי עסק ומוסדות ציבור המחויבים לכך על פי חוק. על אוכלוסייה זו של בעלי מוגבלויות נמנים גם עיוורים הנזקקים למוצרים ופתרונות שונים שיאפשרו להם לקבל את השירותים במקום באופן בטוח, עצמאי ושווה לכל אדם. אחד ממוצרים אלו הינם מסמרות נגישות המהווים חלק מפתרונות התראה אשר חברתנו מספקת בדגמים שונים.

 

אנו מספקים מסמרות נגישות במגוון חומרים וצבעים העשויים מנירוסטה, פליז, אלומיניום ופוליאוריתן. מדובר במוצרים שניתן להזמינם בגימורים שונים עם פין, ללא פין ועם דבק. כלל המסמרות שאנו מספקים עומדים כמובן בתקן ההנגשה מספר 1918 חלק 6, בין אם מדובר בדגם פנתר, דגם עורב, דגם פליז, דגם ספירל, דגם יהלום, דגם קרבו, או משטחי התראה אלסטו-פולימרים ומשטחי התראה מאלומיניום/נירוסטה.

 

בין אם אלו מסמרות נירוסטה או מכל חומר אחר, יש להתקין אותן באופן בטוח לחלוטין ומקצועי, בהתאם לדרישות המופיעות בתקנים השונים. התקנת המסמרות מייצרת מעין בליטה שהעיוור יכול לזהות תוך כדי צעידה עליה, ולכן לדעת כאשר הוא מתקרב לאזור המצריך תשומת לב מיוחדת. לדוגמא, מסמרות נגישות מתקינים בדרך כלל במעברים, דלתות ופתחים, דבר החוסך מאדם עיוור את הצורך לעצור במקום ולקרוא על כמה דלתות את שלטי הברייל שניצבים עליהן. יש לזכור כי על פי החוק, יש להקפיד ולוודא כי אין בדרכם של עיוורים מכשולים, וגם ההתקנה של מסמרות נגישות צריכה להיות מדויקת ובטוחה, בדרך כלל בעזרת הדבקה או בקידוח בקוטר של 25 מילימטר. כך העיוור המשתמש בשירותי המקום יודע כי הוא עומד להגיע למכשול מסוים, למעבר, או לאזור בו הוא עלול להחליק, בין אם המסמרות מותקנות בבית ספר, במוסד ציבורי, באולם ספורט, במבנה תעשייתי וכן הלאה.

 

משטח התראה – הרחבה של המסמרות

 

כאמור, לצד מסמרות נירוסטה וחומרים נוספים, אנו מספקים ומתקינים גם משטחי התראה לעיוורים. מדובר במעין הרחבה של המסמרות הבודדות, שיכולים להיות עשויים מנירוסטה, אלומיניום או פלסטיק חזק וגמיש. המשטח יכול להגיע בגוונים שונים כגון צהוב, כחול, לבן, אפור ואדום וגודלו עשוי להיות שישים ס"מ או מטר ועשרים ס"מ. למעשה זהו משטח הכולל גבשושיות התראה מרובות, העומד כמובן בתקן 1918 חלק 6, והוא מאפשר לאדם עיוור להבחין היכן הוא עומד בעזרת הרגליים או עם מקל ההליכה. כך לדוגמא, הוא יכול להבחין בגבול שבין כביש למדרכה, באם הוא עומד קרוב למעבר חצייה, או הוא נמצא בסמוך למדרגות וכדומה. אנו אמונים כאמור על אספקת והתקנת מוצרים אלו באופן בטוח ומקצועי, אסתטי ונאה.

 

להזמנת מסמרות נגישות וקבלת ייעוץ מקצועי

 

אנו ממליצים לפנות אל אנשי המקצוע של חברתנו לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי קניית והתקנת מסמרות נגישות. אנו נשמח לסייע בהבנת הדרישות ופתרונות ההנגשה לעיוורים ובעלי מוגבלויות במקום, נמליץ על המוצרים הטובים ביותר, ונעזור בהתקנתם הבטוחה, הנכונה והאיכותית. לפרטים נוספים וקבלת הכוונה בנושא, פנו אלינו בטלפון 03-6715586.

 

 

2 thoughts on “מסמרות נגישות במגוון דגמים, חומרים וצבעים

 1. גונן פנחס הגיב:

  בוקר טוב – אודה ליצירת קשר – אני צריך מסמרות למשטח בפיתוח לנעיצה במשתלבות – האם יש לכם פתרון גם לזה ?

  1. Tal הגיב:

   היי פנחס,
   בוקר אור
   בטח ! יש לנו פתרונות לכלל המשטחים.
   נציג שלנו ייצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *